USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
  • Επικοινωνία

Mercure Salvador Rio Vermelho

Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-05
2026-07-06

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

100

Mercure Salvador Rio Vermelho 4*

 Δωρεάν Wi-Fi

Δωμάτια με δωρεάν WiFi

 Πάρκινγκ

Υπηρεσία παρκαδόρου

 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Πισίνα

Πισίνα Infinity

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Φίτνες/ Γυμναστήριο

Κέντρο γυμναστικής

 Σπα & Ευεξία

Σπα και κέντρο ευεξίας

Δωμάτιο με ατμόλουτρο

Μασάζ σε όλο το σώμα

Μασάζ κεφαλής

Μασάζ πλάτης

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

Σνακ μπαρ στην πισίνα

 Συνεδριακές εγκαταστάσεις

Επαγγελματικό κέντρο


Το ξενοδοχείο Mercure Salvador Rio Vermelho απέχει μόλις 7 λεπτά με τα πόδια από την Αγορά Ψαριών Red River, και περιλαμβάνει 164 δωμάτια με θέα στην πόλη. Αυτό το ξενοδοχείο 4 αστέρων προσφέρει Wi-Fi στα δωμάτια, ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στον χώρο και εξωτερική πισίνα.

Αυτό το μοντέρνο ξενοδοχείο βρίσκεται σε τέλεια τοποθεσία, περίπου 4 χλμ. από το Στάδιο Fonte Nova. Παραλία Buracao σε απόσταση μόνο 650 μέτρων, ενώ Shopping Rio Vermelho μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από το Mercure Salvador Rio Vermelho. Οι πολιτιστικές εμπειρίες στην περιοχή περιλαμβάνουν το Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης της Μπαχίας, που απέχει περίπου 6 χλμ. από αυτό το κατάλυμα.

Τα δωμάτια σ' αυτό το ξενοδοχείο διαθέτουν τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια, καθώς και μίνι μπαρ-ψυγείο και παροχές καφέ και τσαγιού για την άνεσή σας. Παρέχουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός για την άνεση των πελατών.

Το Mercure Salvador Rio Vermelho διαθέτει à la carte restaurant Restaurante Maendu που σερβίρει πιάτα Braziliaanse. Οι γαστρονομικές επιλογές περιλαμβάνουν lounge μπαρ.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Espaco Advir
    2444 χλμ.
  • Εμπορικό Κέντρο Barra
    4,3 χλμ.
  • Παραλία Ondina
    2320 χλμ.
  • Praia do Rio Vermelho
    893 χλμ.
  • Praia de Amaralina
    914 χλμ.
  • Ψαραγορά
    314 χλμ.
  • Σπίτι του Κόκκινου Ποταμού
    929 χλμ.
  • Espaço Pierre Verger da Fotografia Baiana
    1710 χλμ.
  • Εμπορικό Κέντρο Iguatemi
    4,3 χλμ.
  • Ateliê Rebouças
    456 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes
    26 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Χώρος στάθμευσης στις εγκαταστάσεις
  • Ειδικοί χώροι στάθμευσης για τα ΑμεΑ
  • Χρηματοκιβώτιο
  • 24ωρη υποδοχή
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Ανελκυστήρας
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων
  • Πυροσβεστήρες

Γεύματα και ποτά

  • Εστιατόριο
  • Σνακ μπαρ στην πισίνα
  • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Πισίνα Infinity
  • Παραλία
  • Σπα και κέντρο ευεξίας
  • Σάουνα
  • Δωμάτιο με ατμόλουτρο
  • Μασάζ πλάτης
  • Μασάζ κεφαλής
  • Μασάζ σε όλο το σώμα
  • Μασάζ πελμάτων
  • Κέντρο γυμναστικής
  • Πισίνα με θέα

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσία παρκαδόρου
  • Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Υπηρεσίες καθαριότητας
  • Πλύσιμο ρούχων
  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
  • Ποτό καλωσορίσματος
  • Επαγγελματικό κέντρο
  • Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων
  • Φαξ/φωτοτυπικό

Στο δωμάτιο

  • Δωμάτια με δωρεάν WiFi
  • Κλιματισμός
  • Μίνι μπαρ
  • Έπιπλα κήπου
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • Νεροχύτης στο δωμάτιο
  • LCD TV
  • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
  • Βρεφικές κούνιες
  • Ειδικά μενού

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 23:59
Check-out: από 06:00 έως 12:00
  • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
  • Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.

Συχνές ερωτήσεις

  • Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo ξενοδοχείο Mercure Salvador Rio Vermelho αεροδρόμιο;

    Το αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes βρίσκεται σε απόσταση 30 χλμ. από τo ξενοδοχείο Mercure Salvador Rio Vermelho.
  • 🚗

    Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo ξενοδοχείο Mercure Salvador Rio Vermelho;

    Τo ξενοδοχείο Mercure Salvador Rio Vermelho παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου.
  • 🕗

    Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Mercure Salvador Rio Vermelho;

    Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Mercure Salvador Rio Vermelho στις 12:00.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Mercure Salvador Rio Vermelho;

    Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Mercure Salvador Rio Vermelho ξεκινούν από 51$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.
  • Με τι τρόπους πληρωμής μπορεί κανείς να πληρώσει σε ξενοδοχείο;

    Ξενοδοχείο δέχεται:
    • Visa
    • American Express
    • Maestro
    • Diners Club
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει ξενοδοχείο;

    Σε ξενοδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Απλό δωμάτιο με κρεβάτι queen-size, Απλό δωμάτιο με δύο μονά κρεβάτια και Superior δίκλινο δωμάτιο.
  • 📱

    Σε τo ξενοδοχείο Mercure Salvador Rio Vermelho έχει ανέσεις για επιχειρηματίες;

    Τo ξενοδοχείο Mercure Salvador Rio Vermelho παρέχει φωτοτυπικό και γραφείο εργασίας καθώς και αίθουσα συνεδριάσεων.
  • 🛀

    Τo ξενοδοχείο Mercure Salvador Rio Vermelho παρέχει σπα;

    Σε τo ξενοδοχείο Mercure Salvador Rio Vermelho μπορείτε να απολαύσετε μασάζ κεφαλιού και μασάζ πλάτης και να κάνετε κέντρο σπα με υπηρεσία σπα.
  • Τι πισίνα διαθέτει τo ξενοδοχείο Mercure Salvador Rio Vermelho;

    Υπάρχει εξωτερική πισίνα σε τo ξενοδοχείο Mercure Salvador Rio Vermelho.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-05
2026-07-06

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Mercure Salvador Rio Vermelho, Βραζιλία

Rua Fonte Do Boi 215, Σαλβαντόρ, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © bahiatophotels.com

All rights reserved